AKTYWNA SOBOTA
sobota (raz w miesiącu)  
 

Raz w miesiącu odbywają się warsztaty z różnych form mające na celu wszechstronny rozwój tancerzy m.in. warsztaty aktorskie, tańca nowoczesnego: house, hip-hop, locking oraz jazzu, modern jazzu. Warsztaty skierowane są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, dzieci i dorosłych, mają formę otwartą.
Warsztaty w ramach AKTYWNEJ SOBOTY, dla grup zespołu PRYZMAT: P1 gr 1 i gr 2 ,P2 gr 1 i gr 2, P3 gr 1 i gr 2, P4, MIKRO, MINI, P5, P6 gr 1 i gr 2, P7, JUNIOR, PRYZMAT repertuar, JAROTY, 30+ są obowiązkowe i bezpłatne (oprócz Gości Specjalnych). AKTYWNA NIEDZIELA przewidziana jest TYLKO dla grup reprezentacyjnych (MIKRO, MINI, JUNIOR) i polega na pracy nad repertuarem.
W warsztatach mogą brać udział osoby spoza zespołu ( cennik TUTAJ)


TERMINY AKTYWNEJ SOBOTY i NIEDZIELI na II semestr 2017/18:

 

AKTYWNA SOBOTA: 17 luty, 10 marzec, 7 kwiecień, 
AKTYWNA NIEDZIELA, 18 luty
(dla grup mikro,mini,junior 1 i 2) , 11 marzec (dla grup mini i mikro),   9 marzec (dla grup junior 1 i 2 ) , 8 kwiecień (dla grup mikro,mini,junior 1 i 2)

PONADTO, ważne daty dla wszystkich tancerzy:

  • 26-30 maja - próby wszystkich grup do koncertów letnich w FILHARMONII wg specjalnego grafiku
  • 31 maja (Boże Ciało) - próby generalne do koncertów letnich w FILHARMONII wg specjalnego grafiku
  • 1,2,3 czerwca koncerty letnie w FILHARMONII wg specjalnego grafiku
  • UWAGA - zajęcia w II semestrze będą odbywać się do końca czerwca tj. 22.06.2018 (tancerze zobligowani są do uczęszczania na zajęcia do końca II semestru).
  • 25.06-6.07 Projekt LATO przez PRYZMAT TAŃCA i SZTUK RÓŻNYCH - stacjonarny
  • 18-27.08 Letni obóz taneczny PRACOWNI TAŃCA PRYZMAT w Mierkach - wyjazdowy - (obowiązkowy dla grup reprezentacyjnych MIKRO, MINI, JUNIOR  oraz dla chętnych z innych grup i spoza PRYZMATU) 

PRZYGOTOWANIA wszystkich grup do koncertu letniego - widowiska tanecznego
"AKADEMIA PANA B."

AKTYWNA SOBOTA (7.04.2018)


miejsce: ARToffNIA, al. Sybiraków 2
sala RUCH

  • Grupa P4
    9:30-11:00 (Kamila Olszewska)
  • Grupa P1 gr 1
    11:00-11:45 (Ewelina Bemnarek)
  • Grupa P1 gr 2
    11:45-12:30 (Anna Kosik)
  • Grupa MIKRO
    12:30-14:00 (Anna Kosik)

miejsce: ARToffNIA, al. Sybiraków 2
sala TANIEC

  • Grupa P5
    8:00-9:30 (Paulina Spiel)
  • Grupa P6 gr 1
    9:30-11:00 (Paulina Spiel)
  • Grupa P3 gr 1
    11:00-12:30 (Iza Noskiewicz)
  • Grupa P3 gr 2
    12:30-14:00 (Iza Noskiewicz)
  • Grupy Pryzmat Jaroty dzieci i młodzież:
    14:00-15:30 (Magdalena Ziółkowska)
  • Grupa P6 gr 2
    15:30-17:00 (Anna Afeltowicz)
  • Grupa MINI
    17:00-19:00 (Tatiana Asmolkova – repertuar) 
  • Grupa JUNIOR 2
    19:00-21.00 (Tatiana Asmolkova – repertuar)
     

miejsce: Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych
ul. Paderewskiego 10/11

  • Grupa P7
    8:30-10:00 (Marta Jakimicha)
  • Grupy P2 gr 1, P2 gr 2
    10:00-11:00 (Anna Janczarek)

AKTYWNA NIEDZIELA (8.04.2018)


miejsce: ARToffNIA, al. Sybiraków 2
sala TANIEC
Grupy: MIKRO, MINI, JUNIOR2

  • Pryzmat MIKRO i Pryzmat MINI
    9.30-11:30 warsztat
  • Pryzmat JUNIOR 2:
    11:45-13:45 warsztat