AKTYWNY WEEKEND to regularne warsztaty dla grup zespołu PRYZMAT z różnych form tańca oraz sztuki mające na celu wszechstronny rozwój tancerzy m.in. warsztaty aktorskie, muzyczne, tańca nowoczesnego: house, hip-hop, locking oraz jazzu, modern jazzu oraz inne. Warsztaty obejmują również pracę nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowaniem do pokazów, spektakli etc.
Warsztaty w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU są obowiązkowe i bezpłatne dla grup zespołu PRYZMAT(oprócz Gości Specjalnych).

Uczestnicy zobowiązani są do udziału w warsztatach podczas AKTYWNEGO WEEKEND (wg wyznaczonych terminów - terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


AKTYWNA SOBOTA (13.10.2018)

warsztaty prowadzone będą pod katem pracy nad umiejętnościami, które wykorzystane zostaną podczas naszego koncertu letniego– widowiska taneczno-muzycznego „PRYZMAT vs. BROADWAY” .

miejsce: ARToffNIA, al. Sybiraków 2, sala RUCH/ TANIEC

Grupa P1 gr 1:
9:00-9:30 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)
9:30-10:00 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie )

Grupa P1 gr 2:
9:00-9:30 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
9:30-10:00 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)

Grupy P2 gr 1:
10:00-10:30 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)
10:30-11:00 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)

Grupy P2 gr 2:
10:00-10:30 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
10:30-11:00 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)

Grupy P3:
11:00-11:30 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)
11:30-12:00 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)

Grupy JAROTY:
11:00-11:30 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
11:30-12:00 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)

Grupy P4:
12:00-12:30 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)
12:30-13:00 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
13:00-14:00 (Aleksandra Kubiak – Hip Hop)

Grupy preMIKRO:
12:00-12:30 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
12:30-13:00 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)
13:00-14:00 (Aleksandra Kubiak – Hip Hop)

Grupa P5:
13:00-13:45 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne, Tatiana Asmolkova )
13:45-14:30 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
14:30-15:30 (Aleksandra Kubiak – Hip Hop)

Grupa P6 gr 1:
13:00-13:45 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
13:45-14:30 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne, Tatiana Asmolkova)
14:30-15:30 (Aleksandra Kubiak – Hip Hop)

Grupa P6 gr 2:
14:30-15:15 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne, Tatiana Asmolkova )
15:15-16:00 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
16:00-17:00 (Aleksandra Kubiak – Hip Hop)

Grupa P7, DINOZAURY 1,2:
14:30-15:15 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
15:15-16:00 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne, Tatiana Asmolkova)
16:00-17:00 (Aleksandra Kubiak – Hip Hop) 


 AKTYWNA NIEDZIELA (14.10.2018)

Grupy: MINI (1 i 2), JUNIOR (1 i 2)

 

Pryzmat MINI 1 (tancerze przemieszczają się z ZSHE do ARToffNI pod opieką instruktora:
10:00-12:30 – warsztaty z grupą Kawashi: Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, ul. Paderewskiego 10/11
13:00-14:00 – Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne, Tatiana Asmolkova s.Taniec ARToffNIA, Al. Sybiraków 2

Pryzmat MINI 2 (tancerze przemieszczają się z ZSHE do ARToffNI pod opieką instruktora):
12:30-14:30 – warsztaty z grupą Kawashi, Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, ul. Paderewskiego 10/11
15:00-16:00 – Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne, Tatiana Asmolkova, s. Taniec ARToffNIA, Al. Sybiraków 2

         

Pryzmat JUNIOR 1, 2 (tancerze samodzielnie przemieszczają się z ZSHE do ARToffNI):
15:00-17:30 – warsztaty z grupą Kawashi, Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, ul. Paderewskiego 10/11
18:00-19:00 – Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne, Tatiana Asmolkova ,s. Taniec ARToffNIA, Al. Sybiraków 2