AKTYWNY WEEKEND to regularne warsztaty dla grup zespołu PRYZMAT z różnych form tańca oraz sztuki mające na celu wszechstronny rozwój tancerzy m.in. warsztaty aktorskie, muzyczne, tańca nowoczesnego: house, hip-hop, locking oraz jazzu, modern jazzu oraz inne. Warsztaty obejmują również pracę nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowaniem do pokazów, spektakli etc.
Warsztaty w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU są obowiązkowe i bezpłatne dla grup zespołu PRYZMAT(oprócz Gości Specjalnych).

Uczestnicy zobowiązani są do udziału w warsztatach podczas AKTYWNEGO WEEKEND (wg wyznaczonych terminów - terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


AKTYWNA SOBOTA (12.01.2019)

warsztaty prowadzone będą pod katem pracy nad umiejętnościami, które wykorzystane zostaną podczas naszego koncertu letniego– widowiska taneczno-muzycznego „PRYZMAT vs. BROADWAY” .

miejsce: ARToffNIA, al. Sybiraków 2, sala RUCH/ TANIEC

sala RUCH/ TANIEC

Grupa P1 gr 1 i P1 gr 2:
10:00-10:30 (Izabela Noskiewicz – warsztaty taneczne)
10:30-11:00 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie )

Grupa P2 gr 1 i P2 gr 2:
10:00-10:30 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
10:30-11:00 (Izabela Noskiewicz – warsztaty taneczne)

Grupy P3, preMIKRO i JAROTY:
11:00-12:00 (Izabela Noskiewicz – warsztaty taneczne)
12:00-13:00 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)

Grupy P4 i P5:
11:00-12:00 (Anna Kosik – warsztaty aktorskie)
12:00-13:00 (warsztaty Hip Hop)

Grupa P6 gr 1 i P6 gr 2:
17:30-18:30 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)
18:30-19:30 (warsztaty Hip Hop)

Grupa P7, DINOZAURY 1,2:
17:30-18:30 (warsztaty Hip Hop) 
18:30-19:30 (Ewelina Bemnarek – warsztaty wokalne)


  AKTYWNA NIEDZIELA (13.01.2019)

Grupy: MINI (1i2), JUNIOR (1i2)

 
Pryzmat MINI 1 (tancerze przemieszczają się z ZSHE do ARToffNI pod opieką instruktora):
10:00-12:30 – warsztaty z grupą Kawashi: Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, ul. Paderewskiego 10/11
13:00-14:00 – warsztaty Hip Hop, s.Taniec ARToffNIA, Al. Sybiraków 2

Pryzmat MINI 2 (tancerze przemieszczają się z ZSHE do ARToffNI pod opieką instruktora):
12:30-14:30 – warsztaty z grupą Kawashi, Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, ul. Paderewskiego 10/11
15:00-16:00 – Izabela Noskiewicz – warsztaty taneczne, s. Taniec ARToffNIA, Al. Sybiraków 2                         

Pryzmat JUNIOR 1 i 2 (tancerze samodzielnie przemieszczają się z ZSHE
do ARToffNI):
15:00-17:30 – warsztaty z grupą Kawashi, Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych, ul. Paderewskiego 10/11
18:00-19:00 – Izabela Noskiewicz – warsztaty taneczne, s. Taniec ARToffNIA, Al. Sybiraków 2