AKTYWNY WEEKEND to regularne warsztaty dla grup zespołu PRYZMAT z różnych form tańca oraz sztuki mające na celu wszechstronny rozwój tancerzy m.in. warsztaty aktorskie, muzyczne, tańca nowoczesnego: house, hip-hop, locking oraz jazzu, modern jazzu oraz inne. Warsztaty obejmują również pracę nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowaniem do pokazów, spektakli etc.
Warsztaty w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU są obowiązkowe i bezpłatne dla grup zespołu PRYZMAT(oprócz Gości Specjalnych).

Uczestnicy zobowiązani są do udziału w warsztatach podczas AKTYWNEGO WEEKEND (wg wyznaczonych terminów - terminy na I i II semestr zamieszczone są w regulaminie)


AKTYWNA SOBOTA (18.05.2019)

warsztaty prowadzone będą pod katem pracy nad umiejętnościami, które wykorzystane zostaną podczas naszego koncertu letniego – widowiska taneczno-muzycznego

„PRYZMAT vs. BROADWAY”.

miejsce: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

ul. Paderewskiego 10/12 (wejście od tyłu budynku, od strony sali gimnastycznej)

OBSADA I 

 9:00 – 10:00      BALET (ANASTAZJA)

Grupy: P7, JUNIOR1, JUNIOR 2

Soliści: Zosia i Nastka (Śpiew)

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Ewelina Bemnarek, Katarzyna Grabińska, Anna Kosik

+ opiekunowie

10:00 – 11:30    BALET

Grupy: P7, JUNIOR1, JUNIOR 2, P1 gr. 1

Soliści: Amelka Gołębiewska, Miriam, Kaja, Marysia Błażewicz, Iga Bielak-Andrzejczyk kwartet dęty

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabińska, Anna Kosik

+ opiekunowie

11:30 – 12:30    SZKOŁA

Grupy: Mini 1, Mini 2, Hip-Hop, JUNIOR 2, P7

Soliści: Cała grupa aktorska, Ania i Hania – śpiew (kaloryfer), kwartet dęty

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabińska, Anna Janczarek, Bartek Pawlicki, Anna Afeltowicz, Anna Kosik, Ewelina Bemnarek

+ opiekunowie

12:30 – 13:15    FINAŁ   

Grupy: DINOZAURY, JUNIOR 1, JUNIOR 2, MINI 1, MINI 2, P7

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabińska, Anna Kosik, Ewelina Bemnarek

+ opiekunowie

PRZERWA OBIADOWA 45 min (ZMIANA SALI)                 

14:00 – 16:00    INTRO + RETRO (2H)

Grupy: Dinozaury, P4, P3, Junior 2, P7, Junior 1

Soliści: Weronika Wiercińska (do P3), grupa aktorska

Instruktorzy: Katarzyna Grabińska, Tatiana Asmolkova, Anna Afeltowicz, Magda Ziółkowska, Iza Noskiewicz, Anna Kosik, Ewelina Bemnarek

+ opiekunowie

16:00 – 17:30    ETNO (1,5H)

Grupy: Jaroty, Mini 2, P7

Soliści: Natalia Antolak, Kasia Strzelec, Ola Kubiak, Marta Urban-Burdalska, Kinga Łotysz, Nastka

Instruktorzy: Tatiana Asmolkowa, Katarzyna Grabińska, Anna Janczarek, Oliwia Kalinowska, Anna Kosik

+ opiekunowie

17:30 – 19:00    MORZE (1,5h)

Grupy: P6 2, P2 1

Soliści: Kaja, Ewelina Bemnarek, Gosia Bugalska, Wika, Elena i Hania (Na morza dnie)

Instruktorzy: Ewelina Bemnarek, Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabińska, Anna Kosik        

+ opiekunowie


   AKTYWNA NIEDZIELA (19.05.2019)

warsztaty prowadzone będą pod katem pracy nad umiejętnościami, które wykorzystane zostaną podczas naszego koncertu letniego – widowiska taneczno-muzycznego

„PRYZMAT vs. BROADWAY”.

miejsce: Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

ul. Paderewskiego 10/12 (wejście od tyłu budynku, od strony sali gimnastycznej)

OBSADA II

9:00 – 11:00       INTRO + RETRO

Grupy: Junior 1, Dinozaury, P5, PreMikro, P7, Junior 2,

Soliści: Marysia Jastrzębska, Weronika Wiecińska, Ewelina Bemnarek, grupa aktorska

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabinska, Anna Afeltowicz, Gosia Lubieniecka,  Magda Ziółkowska, Kamila Olszewska, Anna Kosik

+ opiekunowie

11:00 – 12:30    ETNO

Grupy: Mini 2, P7

Soliści: Natalia Antolak, Kasia Strzelec, Ola Kubiak, Marta Urban-Burdalska, Kinga Łotysz, NastkaInstruktorzy: Tatiana Asmolkowa, Katarzyna Grabińska, Anna Janczarek, Anna Kosik

+ opiekunowie

12:30 – 13:30    MORZE

Grupy: P6 gr. 1, P2 gr.2

Soliści: Iga Janicka, Kaja, Ewelina, Elena, Hania,  Wiktoria

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabińska, Ewelina Bemnarek, Magda Ziółkowska, Anna Kosik

+ opiekunowie

PRZERWA OBIADOWA 60 min

14:30 – 16:30    BALET

Grupy: Junior 1, Junior 2, P7, P1 gr. 2

Soliści: Nastka + Zosia, Amelka Gołębiewska, Marysia Błażewicz, Miriam, Kaja, Iga Bielak-Andrzejczyk, kwartet dęty

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabińska, Anna Kosik

+ opiekunowie

16:30 – 18:00    SZKOŁA

Grupy: Mini 1, Mini  2, Breakdance, Junior 2, Dinozaury, P7

Soliści: cała grupa aktorska, kwartet dęty, Ania + Hania (Kaloryfer)

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabińska, Maciek Milczarek, Anna Janczarek, Anna Kosik, Ewelina Bemnarek, Anna Afeltowicz

+ opiekunowie

18:00 – 19:00    FINAŁ

Grupy: DINOZAURY, JUNIOR 1, JUNIOR 2, MINI 1, MINI 2, P7

Instruktorzy: Tatiana Asmolkova, Katarzyna Grabińska, Anna Kosik, Ewelina Bemnarek+ opiekunowie

OPIEKUNOWIE GRUP:

(odpowiadają za swoje grupy, sprawdzają obecność, gotowość grupy, posiadają listę kontaktową)

  • P1 gr. 1, P1 gr. 2 – Anna Kosik

  • P2 gr. 1, P2 gr. 2 – Ewelina Bemnarek

  • Jaroty – Oliwia Kalinowska

  • PreMikro – Magda Ziółkowska

  • P3 – Magda Ziółkowska

  • P4 – Iza Noskiewicz

  • P5 – Kamila Olszewska

  • P6 gr. 1 – Magda Ziółkowska

  • P6 gr. 2 – Magda Ziółkowska

  • P7 – Wika Waloszek

  • Mini 2 – Anna Janczarek

  • Mini 1 – Anna Antolak

  • Junior 2 – Lidka Zygadło

  • Junior 1 – Julia Boczkowska

  • Soliści – Monika Sobota

  • Breakdance – Maciek Wieliczko, Max Szatkowski, Mikołaj Mat Matejko

  • Hip-Hop – Bartek Pawlicki