"Kawałek" Izraela w Olsztynie

Autor: Katarzyna Grabińska

Po mojej pierwszej randce z GAGA w Krakowie, obiecałam sobie, że bardzo chciałabym aby moi tancerze oraz ludki z naszego regionu, również mieli szansę poznać się z Natalią i Gagą :). Nie było łatwo.Natalia miała bardzo napięty grafik, udało nam się dopiero ustalić termin na październik. 

24-26 października zorganizowaliśmy Otwartą Scenę Tańca odc. 7 czytaj więcej

To były trzy cudowne, magiczne dni w naszym pięknym mieście Olsztyn. Trzy dni odkrywania, przełamywania swoich nawyków, obcowania z fantastycznymi ludźmi. 
To właśnie wtedy, podczas wspólnego obiadu, żartem padło hasło: "lato 2015 - kierunek Izrael"...na początku temat wydawał nam się bardzo abstrakcyjny...od słowa do słowa...powiem Wam jedno...może banalne stwierdzenie, ale prawdziwe...wystarczy mocno czegoś pragnąć...

Takie podsumowanie naszego spotkania, możemy przeczytać na Facebooku:
"...3 dni Natalii Iwaniec i GAGI - miłość to za mało powiedziane, nasze ashi, tashi, biba,lena,groove i oczywiście ballerina-amfetamina już tęsknią, pierwszy pokaz "I see a spider" i 30stka Natalii też za nami. DZIĘEEEEEEEEEEKUJEEEEMY wszystkim, którzy byli z nami przez ten niesamowity czas"

Zobaczcie materiał Telewizji Olsztyn o warsztatach GAGA w Olsztynie TUTAJ

 


BTW
Troszkę Izraela zasmakowaliśmy jeszcze podczas festiwalu ZAWIROWANIA w Warszawie, podczas którego mieliśmy przyjemność zobaczyć spektakl legendarnego, izraelskiego zespołu KIBBUTZ CONTEMPORARY DANCE COMPANY w spektaklu If At All