CERAMIKA dla DZIECI
poniedziałek: 17:00-18:00, s.SZTUKI RÓŻNE
prowadząca: Karolina Rogóz-Namiotko (Pracownia Artystyczna Ceramic)

Zapisy - wypełnij FORMULARZ tutaj

Zajęcia mają na celu zapoznanie uczestników z technikami formowania ręcznego. W czasie zajęć dzieci poznają różne rodzaje gliny, jej właściwości, uczą się technik zdobienia. Malują oraz szkliwią wypalone prace.
Praca z gliną wpływa na harmonijny rozwój dzieci. Stymuluje i rozwija układ nerwowy, przygotowując rękę do nauki pisania. Rozwija wyobraźnię, zdolności manualne oraz widzenie przestrzenne, które wpływa na rozumienie pojęć matematycznych. Ale przede wszystkim lepienie w glinie to świetna zabawa i daje dzieciom dużo radości.
Tematy prac są dostosowane do wiekui umiejętności manualnych. Dzieci maja okazję wykonać przedmioty użytkowe tj. kubek czy miseczkę oraz takie, których przeznaczanie trudno jest odgadnąć, ale wykonanie ich daje młodym ceramikom dużą frajdę.
www.ceramic.olsztyn.pl


CERAMIKA dla DOROSŁYCH
prowadząca: Karolina Rogóz-Namiotko (Pracownia Artystyczna Ceramic)

Zapisy bezpośrednio u prowadzącej: kontakt@ceramic.olsztyn.pl

Zapraszamy na warsztaty z ceramiki dla dorosłych. Tym razem spotykamy się w Artoffni na olsztyńskim Zatorzu. Od teraz będziemy widywać się regularnie co sobotę.

Warsztaty są skierowane do osób pragnących poszerzać swoje zainteresowania, jak i dla tych, które nie do końca mają pojęcie na czym polega praca w glinie i po prostu chcieliby się przekonać czy tego typu zabawa jest dla nich. 
Po zajęciach prace zostaną wypalone, a w kolejnym etapie poszkliwione.