DZIECI i MŁODZIEŻ

JAZZ OPEN (dzieci i młodzież)
MODERN JAZZ wtorek 19:00-20:30, sala TANIEC
WSPÓŁCZESNY piątek 17:30-19:00, sala TANIEC
prowadzenie: Monika Parafiniuk/Paulina Spiel

ZAPISY: 

  • osoby kontynuujące naukę -  pierwsze zajęcie 1 września
  • osoby rozpoczynające naukę - lekcje otwarte 8 i 11 września

BREAK DANCE (dzieci i młodzież)

poniedziałek 18:30-19:30, sala RUCH
środa 18:30-19:30, sala RUCH
prowadzenie: Michał Piskorski

ZAPISY: 

  • osoby kontynuujące naukę -  pierwsze zajęcie 2 września
  • osoby rozpoczynające naukę - lekcje otwarte 7 i 9 września

HIP HOP (dzieci i młodzież)

grupa dziecięca
wtorek 16:15-17:30, sala TANIEC
czwartek 16:15-17:30, sala TANIEC
grupa młodzieżowa
wtorek 18:00-19:00, sala RUCH
czwartek 18:00-19:00, sala RUCH
prowadzenie: instruktorzy Szkoły Hip-Hopu MONSTARS: Sylwia Stankiewicz

ZAPISY: 

  • osoby kontynuujące naukę -  pierwsze zajęcie 1 września
  • osoby rozpoczynające naukę - lekcje otwarte 8 i 10 września

AKTORSKIE (dzieci i młodzież)  zajęcia grupowe
piątek 16:30-17:15, sala RUCH
sobota: 11:00-12:30, sala RUCH
prowadzenie: Sylwia Krawiec

ZAPISY: 

  • osoby kontynuujące naukę -  pierwsze zajęcie 4 września
  • osoby rozpoczynające naukę - lekcje otwarte 11 i 12 września

CAPOEIRA (4-10 lat)

poniedziałek 17:15-18:00, sala RUCH
piątek 17:15-18:00, sala RUCH
prowadzenie: Szymon Kołodziejczyk

ZAPISY: 

  • lekcje otwarte 7 i 11 września

ZAJĘCIA WOKALNE (dzieci i młodzież) indywidualne

ZAJĘCIA INSTRUMENTALNE (dzieci i młodzież) indywidualne

 


DOROŚLI 

PRYZMAT RODZINNIE rodzice i dziecko ( 5-9 lat)
niedziela 11:00 -12:15 (raz w miesiącu)
prowadzenie: Katarzyna Grabińska


PRYZMAT 30+ DINOZAURY (dorośli)
piątek 19:30-21:30
prowadzenie: Katarzyna Grabińska, sala TANIEC

ZAPISY: 

  • osoby kontynuujące naukę -  pierwsze zajęcie 4 września
  • osoby rozpoczynające naukę - lekcja otwarta 11 września

LATINO solo (dorośli)
środa 20:30- 21:30, sala RUCH
prowadzenie: Magdalena Faszcza ze Studia Animacji Ruchowej RYTM

ZAPISY: 

  • osoby rozpoczynające i kontynuujące- lekcja otwarta 9 września

FLAMENCO (dorośli)
piątek 18:00-19:15, sala RUCH
prowadzenie: Magdalena Faszcza ze Studia Animacji Ruchowej RYTM

ZAPISY: 

  • osoby rozpoczynające i kontynuujące- lekcja otwarta 11 września

STRETCHING z Flexiline (młodzież i dorośli)
wtorek: 20:00-21:00
prowadzenie: Katarzyna Grabińska

ZAPISY: 

  • Lekcja otwarta - 8 września

BODY BALET (dorośli)
wtorek 19:00-20:00, sala RUCH
piątek 20:30-21:30, sala RUCH
prowadzenie: Tatiana Asmolkova

ZAPISY: 

  • osoby kontynuujące naukę -  pierwsze zajęcie 1 września
  • osoby rozpoczynające naukę - lekcje otwarte 8 i 11 września

PILATES (dorośli)
środa 19:30-20:30, sala RUCH
piątek 19:30-20:30, sala RUCH
prowadzenie: Tatiana Asmolkova

ZAPISY: 

  • osoby kontynuujące naukę -  pierwsze zajęcie 2 września
  • osoby rozpoczynające naukę - lekcje otwarte 9 i 11 września

JOGA (dorośli)
GRUPA 1
poniedziałek 19:30-20:30
czwartek 19:30-20:30

GRUPA 2
poniedziałek 20:30-21:30
czwartek 20:30-21:30

prowadzenie: Monika Wojczulanis

ZAPISY:

  • osoby kontynuujące i rozpoczynające naukę -  pierwsze zajęcie 3 września

FIT MIX (dorośli)
poniedziałek 17:30-18:30
czwartek 17:30-18:30
prowadzenie: Grażyna Kucharczyk

ZAPISY: 

  • osoby kontynuujące naukę -  pierwsze zajęcie 3 września
  • osoby rozpoczynające naukę - lekcja otwarta 7 i 10 września