GRAFIK zajęć podczas FERII 2018
obowiązujący od 22.01 do 2.02.2018



UWAGA II semestr zaczynamy 5.02.2018 (wg grafiku z I semestru), 
wkrótce podamy terminy AKTYWNEJ SOBOTY i NIEDZIELI na II semestr


  • PRYZMAT P1 gr 1  i P 1 gr 2

KLASYKA poniedziałek 16:30-17:15 prowadzenie: Anna Kosik, sala RUCH ARToffNIA
RYTMICZNO-TANECZNE piątek 17:15-18:00 prowadzenie: Ewelina Bemnarek , sala RUCH ARToffNIA

  • PRYZMAT P2 gr 1  i P2 gr 2

KLASYKA wtorek 17:00- 17:45 prowadzenie: Anna Janczarek, sala RUCH ARToffNIA
RYTMICZNO-TANECZNE czwartek 17:00- 17:45 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, sala RUCH ARToffNIA

  • PRYZMAT P3 gr 1 i P3 gr 2

MODERN JAZZ  poniedziałek 16:15-17:30 prowadzenie: Paulina Spiel, sala TANIEC ARToffNIA
KLASYKA czwartek 16:15-17:30 prowadzenie: Izabela Noskiewicz, sala TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT P4

MODERN JAZZ z KLASYKĄ poniedziałek 17:15-18:30 prowadzenie: Kamila Olszewska, sala RUCH ARToffNIA
MODERN JAZZ z KLASYKĄ środa 17:15-18:30 prowadzenie: Paulina Spiel, sala: RUCH ARToffNIA
AKROBATYKA czwartek 18:00-19:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa

  • PRYZMAT P5  i P6 gr 1

KLASYKA  wtorek 16:30-17:30 prowadzenie: Iza Noskiewicz, sala TANIEC ARToffNIA
AKROBATYKA czwartek 18:00-19:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa
MODERN JAZZ piątek 16:30-17:30 prowadzenie: Paulina Spiel, sala TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT P6 gr 2  i P7 oraz Studio P6 i P7

MODERN JAZZ wtorek 19:00-21:30 prowadzenie: Anna Afeltowicz/Tatiana Asmolkova, sala TANIEC ARToffNIA
KLASYKA czwartek 18:30-20:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova,  sala TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT JAROTY dzieci i młodzież

MODERN JAZZ z KLASYKĄ wtorek 17:00-18:00 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska/Margerita Kalinowska, 
Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)

MODERN JAZZ z KLASYKĄ czwartek 17:00-18:00 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska/Margerita Kalinowska, 
Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)

  • PRYZMAT DINOZAURY 30+ 

WSPÓŁCZESNY piątek 19:30-21:30 prowadzenie: Katarzyna Grabińska, s.TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT MIKRO i MINI ( w drugim tyg. ferii zajęć nie ma oprócz akrobatyki)

AKROBATYKA poniedziałek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska, sala na ul. Gietkowskiej 12, Szkoła Mistrzostwa Sportowego
KLASYKA wtorek 17:30-19:00 Tatiana Asmolkova, sala TANIEC ARToffNIA
MODERN JAZZ  środa  16:30-18:30 Paulina Spiel/Tatiana Asmolkova/Kasia Grabińska, sala TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT JUNIOR 1 ( w drugim tyg. ferii zajęć nie ma oprócz akrobatyki)

REPERTUAR poniedziałek 18:30-21:30 prowadzenie: Katarzyna Grabińska, sala TANIEC
KLASYKA środa 18:30-20:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, sala TANIEC ARToffNIA
AKROBATYKA czwartek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa

  • PRYZMAT JUNIOR 2   ( w drugim tyg. ferii zajęć nie ma oprócz akrobatyki)

KLASYKA środa 18:30-20:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, sala TANIEC ARToffNIA
AKROBATYKA czwartek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa
REPERTUAR piątek 17:30-19:30 prowadzenie: Paulina Spiel, sala TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT dorosła repertuarowa

REPERTUAR poniedziałek 18:30-21:30 prowadzenie: Katarzyna Grabińska, sala TANIEC
REPERTUAR środa 20:00-22:00 prowadzenie: Katarzyna Grabińska, sala TANIEC ARToffNIA
 

Zajęcia podczas FERII z break dance,body balet, fit mix, joga, CERAMIKA, uwolnij ciało odbywają się BEZ ZMIAN. ZAJĘCIA HIP-HOP wg indywidualnych ustaleń z instruktorem