projekt artystyczny
LATO przez PRYZMAT
TAŃCA i SZTUK RÓŻNYCH 2018


25 czerwca- 6 lipca 2018 (bez weekendu)
wiek: 7-18 lat


Projekt obejmuje dwutygodniowe warsztaty artystyczne z różnych form sztuki wraz z towarzyszącym integracyjnym programem kulturalnym, efektem czego będzie realizacja pokazu finałowego.
Tegorocznym tematem letniego projektu będzie MUSICAL. W tym roku będziemy pracować na warsztatem  z różnych form tańca i sztuki (między innymi: warsztaty muzyczne, aktorskie, ruchu scenicznego itp.). Efektem będzie realizacja wspólnego spektaklu musicalowego.
Tym razem zabierzemy uczestników w niesamowitą podróż po świecie musicalu, krok po kroku stworzymy własny spektakl, w którym będziemy zarówno muzykami, aktorami, scenarzystami, reżyserami jak i tancerzami. 
Do realizacji projektu posłużą nam nasze ciało, głos, zdolności manualne, a przede wszystkim nasza wyobraźnia.

PROGRAM

W ramach projektu planowane są następujące działania:

  • 25 czerwca- 6 lipca 2018 (bez weekendu) codziennie zajęcia warsztatowe od godz. 9:00-16:00
    ( w przestrzeni oraz w siedzibie fundacji ARToffNIA)
    *istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka od godz. 8:00 (po uzgodnieniu z organizatorem)
  • 5 lipca (czwartek) - spektakl finałowy w Stodole Kultury, przy współpracy z Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście (projekt trwa do 6 lipca włącznie)
  • kreatywny, integracyjny nocleg w ARToffNI (dla chętnych) 

 

REKRUTACJA

 Rekrutacja trwa do 20 maja 2018 r., na podstawie formularza elektronicznego dostępnego poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeńa także deklaracja obecności we wszystkich dniach projektu. Ilość miejsc jest bardzo ograniczona.  (do dnia 28 maja 2018 zostanie ogłoszona lista zakwalifikowanych osób do projektu drogą mailową).  UWAGA- bardzo WAŻNE - wysłanie formularza zgłoszeniowego oznacza akceptację regulaminu. PO WYSŁANIU ZGŁOSZENIA nie ma możliwości REZYGNACJI z projektu, co oznacza, iż w przypadku zakwalifikowania uczestnika na projekt, prawny opiekun jest zobowiązany do uiszczenia PEŁNEJ OPŁATY. PROSIMY o przemyślenie decyzji o zgłoszeniu przed wysłaniem FORMULARZA.


KOORDYNATOR PROJEKTU:
Agnieszka Tomczyk -tel. 604-110-894 email: biuro@artoffnia.pl


ORGANIZATORZY:
Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA,
Pracownia Tańca PRYZMAT


WSPÓŁORGANIZATORZY:
Centrum Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Dobrym Mieście