od 4 września dla osób kontynuujących, od 18 września dla osób rozpoczynających

grupa DZIECIĘCA (5-7 lat) początkująca
MODERN JAZZ z KLASYKĄ wtorek 16:30-17:30 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska, 
Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)

MODERN JAZZ z KLASYKĄ czwartek 16:30-17:30 prowadzenie:  , Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)


grupa MŁODZIEŻOWA (8-10 lat) początkująca
MODERN JAZZ z KLASYKĄ wtorek 17:30-18:30 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska, 
Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)

MODERN JAZZ z KLASYKĄ czwartek 17:30-18:30 prowadzenie:   Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)

* Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: czarne baletki, czarne body, czarne rajstopy.
** Raz w miesiącu odbywa się tzw. AKTYWNA SOBOTA w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)

WAŻNE

FORMALNOŚCI na rok 2017/2018 - należy wypełnić NOWY FORMULARZ ONLINE i tym samym zaakceptować nowy regulamin, a także zapoznać się z ważnymi terminami na pierwszy semestr, które ujęte są w regulaminie. Formularz i regulamin dostępne są na http://www.artoffnia.pl/formularz/. Formularz należy wypełnić do 4 września (przed pierwszymi zajęciami w nowym roku 2017/2018)! - w innym przypadku tancerz, nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach. 


Autorski projekt edukacji tanecznej PRACOWNI TAŃCA PRYZMAT, skierowany do dzieci i młodzieży, bazuje na naszej filozofii kreatywnego podejścia do ruchu, jakości i rozwoju wyobraźni.

Podczas zajęć instruktorzy kładą nacisk na ciągły rozwój zarówno fizyczny jak i emocjonalny,
a także pracę w grupie. Wspólnie tworzymy własne „mini” produkcje sceniczne, których dzieci są współautorami.  Ponadto nasze zajęcia kształtują smak estetyczny, poczucie rytmu, wyrabiają prawidłowe nawyki postawy ciała.

W czasie zajęć wprowadzamy podstawowe kroki, figury z różnych form tanecznych bazując głównie na tańcu współczesnym, modern jazz, klasycznym oraz improwizacji ruchowej. Są idealnym środkiem wyrażania emocji poprzez ruch.