• PRYZMAT JAROTY (6-9 lat) nabór i kontynuacja - pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 18 września 2018

KLASYKA i JAZZ wtorek 16:30-17:30 prowadzenie: Marta Jakimicha, 
Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)
PODSTAWY RUCHU SCENICZNEGO czwartek 16:30-17:30 prowadzenie: Anna Kosik  Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)
OPIEKUN GRUPY: MARTA JAKIMICHA
4 września godz. 16:30, Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą), odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy

*  Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki i jazzu: czarne baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy. 
** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


WAŻNE

FORMALNOŚCI na rok 2018/2019 - należy wypełnić NOWY FORMULARZ ONLINE i tym samym zaakceptować nowy regulamin, a także zapoznać się z ważnymi terminami, które ujęte są w regulaminie. Formularz i regulamin dostępne są na http://www.artoffnia.pl/formularz/. Formularz należy wypełnić do 3 września (przed pierwszymi zajęciami w nowym roku 2018/2019)! - w innym przypadku tancerz, nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach. 


Autorski projekt edukacji tanecznej PRACOWNI TAŃCA PRYZMAT, skierowany do dzieci i młodzieży, bazuje na naszej filozofii kreatywnego podejścia do ruchu, jakości i rozwoju wyobraźni.

Podczas zajęć instruktorzy kładą nacisk na ciągły rozwój zarówno fizyczny jak i emocjonalny,
a także pracę w grupie. Wspólnie tworzymy własne „mini” produkcje sceniczne, których dzieci są współautorami.  Ponadto nasze zajęcia kształtują smak estetyczny, poczucie rytmu, wyrabiają prawidłowe nawyki postawy ciała.

W czasie zajęć wprowadzamy podstawowe kroki, figury z różnych form tanecznych bazując głównie na tańcu współczesnym, modern jazz, klasycznym oraz improwizacji ruchowej. Są idealnym środkiem wyrażania emocji poprzez ruch.