Autorski projekt edukacji tanecznej skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, do osób, które chciałyby rozwijać umiejętności taneczne w intensywny sposób, w kierunku zawodowym, z dużym zaangażowaniem i naciskiem na ciągły rozwój zarówno fizyczny jak i emocjonalny. W zespole funkcjonuje podział grup na GRUPY PRZYGOTOWUJĄCE i GRUPY REPREZENTACYJNE.
Spośród tancerzy poszczególnych grup, rekrutowani są przyszli tancerze utytułowanych grup reprezentacyjnych PRYZMAT MINI 1 i MINI 2, JUNIOR 1, JUNIOR 2,
Oficjalna strona zespołu.
W ramach zajęć realizowane są także własne, niezależne produkcje sceniczne dla poszczególnych grup, prezentowane publiczności na scenie.

Zespół wraz z fundacją dążą do realizacji idei powołania zawodowego Olsztyńskiego Teatru Tańca, która zrodziła się z potrzeby rozwoju środowiska sztuki tanecznej w Olsztynie. Pierwszym etapem jest obecnie realizowany projekt „Olsztyński Teatr Tańca. Prolog” w ramach Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Więcej na www.ott.prolog.pl

64757623_2213670242042630_2013299321960660992_o.jpg

WAŻNE

FORMALNOŚCI na rok 2019/2020 - należy wypełnić NOWY FORMULARZ ONLINE i tym samym zaakceptować nowy regulamin, a także zapoznać się z ważnymi terminami, które ujęte są w regulaminie. Formularz i regulamin dostępne są na http://www.artoffnia.pl/formularz/. Formularz należy wypełnić przed pierwszymi zajęciami w nowym roku 2019/2020 ! - w innym przypadku tancerz, nie będzie mógł uczestniczyć w zajęciach. 


UWAGA od września 2019 ARToffNIA prowadzi działania w dwóch lokalizacjach:
ZATORZE ul. Sybiraków 2 (biuro) oraz CENTRUM ul.Smętka 28a


GRAFIK 2019/2020

GRUPY PRZYGOTOWUJĄCE

  • PRYZMAT P1 gr 1 (4-6 lat, zapisy 3-latków rozpatrujemy indywidualnie) nabór
    - pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 18 września 2019

KLASYKA środa 17:30-18:15 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH
PODSTAWY RUCHU SCENICZNEGO piątek 17:30-18:15 prowadzenie: Anna Maria Kosik, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH
OPIEKUN GRUPY: ANNA KOSIK

* 20 września godz. 17:30, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: białe baletki, białe body, białe rajstopy. Jednakowe baletki będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P1 gr 2 (4-5 lat) kontynuacja i nabór
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 2 września 2019
    - pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 16 września 2019

KLASYKA poniedziałek 16:30-17:15 prowadzenie: Magdalena Widłak, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH
PODSTAWY RUCHU SCENICZNEGO piątek 16:30-17:15 prowadzenie: Anna Kosik, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH
OPIEKUN GRUPY: ANNA KOSIK

* 20 września godz. 16:30,
ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: białe baletki, białe body, białe rajstopy. Jednakowe baletki będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P2 gr 1 (5-6 lat) kontynuacja i nabór
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 3 września 2019
    - pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 17 września 2019

KLASYKA wtorek 16:15- 17:00 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH
RYTMICZNO-TANECZNE czwartek 16:15- 17:00 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH
OPIEKUN GRUPY: EWELINA BEMNAREK

* 17 września godz. 16:15, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: białe baletki, białe body, białe rajstopy. Jednakowe baletki będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P2 gr 2 (7 lat) kontynuacja i nabór
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 3 września 2019
    - pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 17 września 2019

KLASYKA wtorek 17:00-17:45 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH,
RYTMICZNO-TANECZNE czwartek 17:00-17:45 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH,
OPIEKUN GRUPY: EWELINA BEMNAREK

* 17 września godz. 17:00,
ARToffNIA Sybiraków 2, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: białe baletki, białe body, białe rajstopy. Jednakowe baletki będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P3 (7-11 lat) nabór
    - pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 16 września 2019

JAZZ/MODERN  poniedziałek 16:30-17:30 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
KLASYKA środa 18:15-19:15  prowadzenie: Magdalena Ziółkowska, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH,
AKROBATYKA (dla chętnych, zalecana dla osób chcących wszechstronnie rozwijać się jako tancerz-  liczba miejsc ograniczona, wg kolejności zgłoszeń, zapisy u instruktora tel. 601-741-866) 
OPIEKUN GRUPY: MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

* 16 września godz. 16:30,
ARToffNIA Sybiraków 2, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P4 (8-10 lat) kontynuacja
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 2 września 2019

JAZZ/MODERN  poniedziałek 17:00-18:30 prowadzenie: Kamila Olszewska, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
KLASYKA czwartek 16:15-17:30 prowadzenie: Magdalena Widłak, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
AKROBATYKA czwartek 18:00-19:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa
OPIEKUN GRUPY: KAMILA OLSZEWSKA

* 16 września godz. 17:00,
ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT preMIKRO (8-10 lat) kontynuacja
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 2 września 2019

JAZZ/MODERN poniedziałek 17:30-19:00 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH/TANIEC
KLASYKA czwartek 16:30-17:30 prowadzenie: Anna Janczarek, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
AKROBATYKA czwartek 18:00-19:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa
OPIEKUN GRUPY: MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

* 16 września godz. 17:30, ARToffNIA Sybiraków 2, sala RUCH odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P5 (10-11 lat) kontynuacja
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 3 września 2019

JAZZ/MODERN wtorek 16:30-18:00 prowadzenie: Magdalena Widłak, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
AKROBATYKA czwartek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa
KLASYKA piątek 16:15-17:30 prowadzenie: Monika Parafiniuk, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: MAGDALENA WIDŁAK

* 17 września godz. 16:30, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P6 (powyżej 11 lat, młodzież i dorośli ) kontynuacja i nabór
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 2 września 2019
    - pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 16 września 2019

JAZZ/MODERN poniedziałek 19:00-20:30 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
KLASYKA środa 16:30-17:30 prowadzenie: Magdalena Ziółkowska,  ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: MAGDALENA ZIÓŁKOWSKA

* 16 września godz. 19:00, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P7 gr 1 (młodzież i dorośli) kontynuacja
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 3 września 2019

KLASYKA wtorek 19:00-20:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
WSPÓŁCZESNY wtorek 20:00-21:30 prowadzenie: tancerze Olsztyński Teatr Tańca.Prolog, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
JAZZ piątek 17:30-19:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: TATIANA ASMOLKOVA

* 17 września godz. 19:00, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT P7 gr 2 (młodzież i dorośli) kontynuacja
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 4 września 2019

WSPÓŁCZESNY środa 17:30-19:00 prowadzenie: Monika Parafiniuk, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
KLASYKA czwartek 20:00-21:30 prowadzenie: Tatiana Asmolkova,  ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
JAZZ piątek 19:00-20:30 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: TATIANA ASMOLKOVA

* 19 września godz. 20:00, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT SMĘTKA dzieci (4-6 lat, zapisy 3-latków rozpatrujemy indywidualnie) nabór
    - pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 18 września 2019

KLASYKA środa 16:30-17:15 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, ARToffNIA Smętka 28a, sala RUCH
PODSTAWY RUCHU SCENICZNEGO piątek 16:30-17:15 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, ARToffNIA Smętka 28a, sala RUCH
OPIEKUN GRUPY: EWELINA BEMNAREK

* 18 września godz. 16:30, ARToffNIA Smętka 28a, sala RUCH, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: białe baletki, białe body, białe rajstopy. Jednakowe baletki będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


PRYZMAT SMĘTKA młodzież (7-10 lat) kontynuacja i nabór
- pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 4 września 2019
- pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających 18 września 2019

KLASYKA środa 17:15-18:30 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, ARToffNIA Smętka 28a, sala RUCH
PODSTAWY RUCHU SCENICZNEGO piątek 17:15-18:30 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, ARToffNIA Smętka 28a, sala RUCH
OPIEKUN GRUPY: EWELINA BEMNAREK

* 18 września godz. 17:15, ARToffNIA Smętka 28a, sala RUCH, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: białe baletki, białe body, białe rajstopy. Jednakowe baletki będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


PRYZMAT DINOZAURY 2 (plus 30 lat ) kontynuacja i nabór
- pierwsze zajęcia dla osób rozpoczynających i kontynuujących 6 września 2019

WSPÓŁCZESNY piątek 18:00-19:30 prowadzenie: tancerze Olsztyński Teatr Tańca.Prolog, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
KLASYKA (dodatkowo dla chętnych) wtorek 19:00-20:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: tancerze Olsztyński Teatr Tańca.Prolog

* Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


  • PRYZMAT DINOZAURY 1 (plus 30 lat ) kontynuacja
    - pierwsze zajęcia dla osób kontynuujących 6 września 2019

WSPÓŁCZESNY piątek 19:30-21:30 prowadzenie: tancerze Olsztyński Teatr Tańca.Prolog, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
KLASYKA (dodatkowo dla chętnych) czwartek 20:00-21:30 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: tancerze Olsztyński Teatr Tańca.Prolog

* Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)


GRUPY REPREZENTACYJNE

  • PRYZMAT MINI 2 (dziecięca) reprezentacyjna
    - pierwsze zajęcia 2 września 2019

AKROBATYKA poniedziałek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska, sala na ul. Gietkowskiej 12, Szkoła Mistrzostwa Sportowego
KLASYKA wtorek 16:30-17:30 prowadzenie: Małgorzata Lubieniecka, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
TRENING MOTORYCZNY czwartek 17:30-18:00 prowadzenie: Iwona Trznadel, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
TECHNIKA i REPERTUAR  czwartek  18:00-19:45 prowadzenie: Anna Janczarek, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: ANNA JANCZAREK

* 5 września godz. 17:30, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)
**** Trening motoryczny to trening mający na celu poprawę formy sportowej i zdrowia sportowca/tancerza. Stanowi podstawę bezpiecznego treningu danej dyscypliny, a także pomaga w osiąganiu w niej lepszych wyników. Pracując ze sportowcem/tancerzem trener motoryczny skupia się na poprawie takich cech, jak: szybkość, siła, zwinność, gibkość, skoczność, koordynacja, stabilność, dzięki czemu taki trening bezpośrednio przekłada się na korzyści w uprawianej dyscyplinie sportowej- w naszym przypadku tańca.
***** Fundacja wspiera młodych tancerzy grup reprezentacyjnych, zarówno merytorycznie jak i infrastrukturalnie, w zakresie indywidualnych konsultacji tanecznych (pomocy przy tworzeniu własnych prac choreograficznych) oraz udostępnienia przestrzeni do tworzenia.


  • PRYZMAT MINI 1 (dziecięca) reprezentacyjna
    - pierwsze zajęcia 4 września 2019

TRENING FUNKCJONALNY w WODZIE poniedziałek 18:30-19:30 prowadzenie: Iwona Trznadel, basen treningowy AQUASFERA, aleja Piłsudskiego 69b
UWAGA ! treningi na basenie rozpoczną się od 23.09 i trwać będą do końca I semestru. Od 2.09 do 23.09 oraz w II semestrze, zamiast treningu na basenie grupa będzie miała zajęcia JOGA dla TANCERZY w piątki 17:00-18:00 prowadzenie: Joanna Łotysz, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
TECHNIKA i REPERTUAR środa 17:00-20:00 prowadzenie:  Aleksandra Salej, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
KLASYKA czwartek 18:30-20:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: ALEKSANDRA SALEJ

* 4 września godz. 17:00, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC, odbędzie się obowiązkowe zebranie rodziców z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)
*** W regulaminie bardzo prosimy o wyrażenie zgody lub zaznaczenie informacji odnośnie przeciwskazań do udziału w zajęciach na basenie (szczegóły w regulaminie)
**** Fundacja wspiera młodych tancerzy grup reprezentacyjnych, zarówno merytorycznie jak i infrastrukturalnie, w zakresie indywidualnych konsultacji tanecznych (pomocy przy tworzeniu własnych prac choreograficznych) oraz udostępnienia przestrzeni do tworzenia.


  • PRYZMAT JUNIOR 1 (młodzieżowa) reprezentacyjna
    - pierwsze zajęcia 2 września 2019

TECHNIKA i REPERTUAR poniedziałek 18:30-21:30 prowadzenie: Aleksandra Salej, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
KLASYKA wtorek 17:30-19:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
JOGA dla TANCERZY piątek 17:00-18:00 prowadzenie:  Joanna Łotysz, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
UWAGA ! joga dla tancerzy będzie odbywała się tylko w I semestrze, w II semestrze zamiast jogi grupa będzie miała zajęcia TRENINGU FUNKCJONALNEGO w WODZIE, w środy w godz. 18:30-19:30 na basenie treningowym AQUASFERA, Aleja Piłsudskiego 69b)
OPIEKUN GRUPY: ALEKSANDRA SALEJ


* 2 września godz. 18:30
, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC, odbędzie się obowiązkowe zebranie z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)
**** Fundacja wspiera młodych tancerzy grup reprezentacyjnych, zarówno merytorycznie jak i infrastrukturalnie, w zakresie indywidualnych konsultacji tanecznych (pomocy przy tworzeniu własnych prac choreograficznych) oraz udostępnienia przestrzeni do tworzenia.


  • PRYZMAT JUNIOR 2 (młodzieżowa) reprezentacyjna
    - pierwsze zajęcia 3 września 2019

TRENING FUNKCJONALNY w WODZIE poniedziałek 18:30-19:30 prowadzenie: Iwona Trznadel, basen treningowy AQUASFERA, aleja Piłsudskiego 69b
UWAGA ! treningi na basenie rozpoczną się od 23.09 i trwać będą do końca I semestru. Od 2.09 do 23.09 oraz w II semestrze, zamiast treningu na basenie grupa będzie miała zajęcia JOGA dla TANCERZY w piątki 17:00-18:00 prowadzenie: Joanna Łotysz, ARToffNIA Smętka 28a, sala TANIEC
KLASYKA wtorek 17:30-19:00 prowadzenie: Tatiana Asmolkova, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
TECHNIKA i REPERTUAR środa 19:00-21:30 prowadzenie: Monika Parafiniuk, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC
OPIEKUN GRUPY: MONIKA PARAFINIUK

* 4 września godz. 19:00
, ARToffNIA Sybiraków 2, sala TANIEC , odbędzie się obowiązkowe zebranie z opiekunem grupy
** Wymagania co do ubioru na lekcję klasyki: baletki,  czarne body,  białe rajstopy. Jednakowe baletki (w jednym kolorze) będą zamawiane przez opiekuna dla całej grupy.
*** Dodatkowo obowiązkowe zajęcia w ramach AKTYWNEGO WEEKENDU w ARToffNI czyli warsztaty z innych form m.in. zajęcia aktorskie, hip-hop, inne oraz praca nad repertuarem poszczególnych grup, przygotowania do pokazów, spektakli etc. (OBOWIĄZKOWE, terminy na I semestr zamieszczone są w regulaminie)
**** Fundacja wspiera tancerzy grup reprezentacyjnych, zarówno merytorycznie jak i infrastrukturalnie, w zakresie indywidualnych konsultacji tanecznych (pomocy przy tworzeniu własnych prac choreograficznych) oraz udostępnienia przestrzeni do tworzenia.