Back to All Events

Pokaz przedpremierowy PRYZMATU: I SEE SPIDER w Centrum Kultury w Dobrym Mieście

9 listopada (niedziela) godz. 18:00 (Centrum Kulturalno-Bliblioteczne w Dobrym Mieście) zaprezentujemy spektakl "I see a spider" , który został zrealizowany podczas rezydencji zespołu w Barcelonie, w reżyserii: Mireia de Querol, Cecilia Colacrai, Anna Rubirola. WSTĘP WOLNY ! Salon Artystyczny ul.Górna 1a Dobre Miasto

pokaz przedpremierowy:
"I see a spider "

występują:
PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT: Paulina Spiel, Monika Parafiniuk,
Aleksandra Dusza, Patrycja Grzywińska, Katarzyna Rutkowska,
Kamila Olszewska, Nela Mitukiewicz,

reżyseria:
Mireia de Querol, Cecilia Colacrai, Anna Rubirola

opiekun artystyczny:
Katarzyna GrabińskaProjekt zrealizowany podczas rezydencji zespołu w Barcelonie w sierpniu 2014 r.
Jest to projekt współpracy z artystkami z Hiszpanii Cecilia Colacrai, Anna Rubirola i Mireia De Querol Duran, które tworzą kolektyw BIG BOUNCERS utrzymany w konwencji teatru tańca i sztuk performatywnych.
Na koniec rezydencji PRYZMAT zaprezentował się w pokazie podsumowującym projekt przed hiszpańską publicznością ("work in progres”) w La Visiva. w Barcelonie.
Podczas pracy zespołu, działaniom codziennie przyglądał się Miquel Wert Jirheden tworząc szkice inspirowane ruchem.
Ta artystyczna przyjaźń z artystkami rozpoczęła się dzięki współpracy Domu Pracy Twórczej i Fundacja Burdąg z ośrodkiem Espai TragantDansa w Barcelonie we wrześniu 2013.
Projekt zrealizowany został między innymi dzięki Fundacji ARToffNIA, stypendium artystycznemu Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla Katarzyny Grabińskiej na realizację polsko-hiszpańskiego spektaklu.