otwarte warsztaty GAGA z Gosią Mielech
30 listopada,1 i 2 grudnia 2018

Program warsztatów:

Piątek 30 listopada 2018,
miejsce: s.gimnastyczna Szkoła Podstawowa nr 11 im.Hieronima Skurpskiego ul.Jagiellońska 8, 10- 271 Olsztyn

18:30 - 19:30 Vinyasa joga
19:45 - 20:45 Gaga/people

Sobota 1 grudnia 2018,
miejsce: s.gimnastyczna Szkoła Podstawowa nr 11 im.Hieronima Skurpskiego ul.Jagiellońska 8, 10- 271 Olsztyn

10:00 - 11:00 Gaga/people 
11.30 - 12.45 Gaga/dancers 

Niedziela 2 grudnia 2018,
miejsce: s.gimnastyczna Szkoła Podstawowa nr 11 im.Hieronima Skurpskiego ul.Jagiellońska 8, 10- 271 Olsztyn

10:00 - 11:00 Gaga/people 
11.15 - 12.30 Repertuar DanceLab
12.45 - 14.00 Gaga/dancers


UWAGA - osoby, które będą uczestniczyć w piątkowych warsztatach JOGI, bardzo prosimy o zabranie swoich mat do ćwiczeń, w przypadku jeśli ktoś nie posiada własnej maty, będą one dostępne na sali. 


Koszty:

 • OPCJA 1: pojedyncze zajęcia: 45 zł

 • OPCJA 2: 3 dni Gaga/people + 1 Vinyasa joga 130 zł 

 • OPCJA 3: 3 dni wszystkie zajęcia 220 zł 

 • OPCJA 4: 2 dni wszystkie zajęcia (sobota i niedziela) 195 zł

 • OPCJA 5: 1 dzień wszystkie zajęcia (piątek) 80 zł


Rekrutacja trwa do 20 listopada 2018 r., na podstawie zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Opłaty należy uiścić dopiero po potwierdzeniu przez Organizatora o dostępności miejsc.
Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem prosimy o wypełnienie TYLKO online (dostępny poniżej). 

 • Płatność należy dokonać przelewem na konto:
  Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA
  Al. Sybiraków 2, 10-257 Olsztyn NRB: 21 2030 0045 1110 0000 0389 7090
  Tytułem: „imię, nazwisko WARSZTATY GAGA + wybór OPCJI (np “opcja 1”)

 • Opłata za uczestnictwo jest bezzwrotna.


*organizator zastrzega możliwość zmian w programie , w przypadku jeśli nie uzbiera się wystarczająca ilość chętnych


GAGA

Gaga jest językiem ruchowym opracowanym na przestrzeni wielu lat przez Ohada Naharina i stosowanym w codziennym treningu i praktyce tanecznej Batsheva Dance Company (Tel Aviv). Język Gaga jest nieustannie rozwijany i pogłębiany, opiera się na przekonaniu, że ruch ma leczącą, dynamiczną i nieustannie zmieniającą się moc.
Gaga podnosi świadomość własnych fizycznych słabości, przebudza odrętwiałe obszary ciała, obnaża fizyczne zafiksowania i oferuje sposoby ich eliminacji. Praca ta wzmacnia instynktowny ruch i łączy ruch świadomy z nieświadomym, i pozwala na doświadczanie swobody i przyjemności w prosty sposób, w przyjemnej przestrzeni, w wygodnym ubraniu, przy muzyce, każdy w indywidualnym ruchu z innymi.


GAGA/PEOPLE
Zajecia Gaga/people trwają 60 minut, otwarte są dla osób powyżej 16. roku życia, niezależnie od doświadczenia tanecznego czy ruchowego. Nauczyciel prowadzi uczestników poprzez serię wskazówek do ruchu, które są zaprojektowane jako ciągły proces. Zamiast powtarzać czyjś ruch, uczestnik aktywnie eksploruje zadania, odkrywając własne interpretacje informacji i wykonania ruchu. Zajęcia GaGa/people oferują twórczą strukturę, która pozwala nawiązać kontakt z własnym ciałem i wyobraźnią, wzmocnić świadomość ciała, poprawić elastyczność i pewność siebie, a także doświadczać przyjemności ruchu w przyjaznej, inkluzywnej atmosferze.
* Wskazane jest ćwiczenie w wygodnym stroju sportowym, bycie przygotowanym do tańczenia boso lub w skarpetkach. Warto też wziąć butelkę wody i ręcznik, by skorzystać z nich po zajęciach.


GAGA/DANCERS
Gaga/ dancers to codzienny trening tancerzy Batsheva Dance Company, zajęcia te są także prowadzone dla tancerzy na całym świecie. Zajęcia gaga/ dancers są otwarte dla profesjonalnych tancerzy oraz zaawansowanych studentów tańca powyżej 16 roku życia.
Zajęcia Gaga/people trwają godzinę i piętnaście minut, prowadzone są przez tancerzy, którzy pracowali z Ohadem Naharinem.
Gaga/dancers zbudowane są na tej samej strukturze, jak zajęcia Gaga/people, jednak różnią się specyficzną terminologią i zadaniami, które są częścią wiedzy i umiejętności potrzebnych dla tancerzy.

REPERTUAR DanceLab
Podczas warsztatu uczestnicy będą uczyć się wybranego fragmentu z repertuaru Gosi Mielech/DanceLab. Gosia ucząc będzie używała narzędzi gaga, które pomogą tancerzom pełniej wykorzystać ich potencjał, rozbudzając wyobraźnię i bawiąc się paletą możliwości fizycznych.

VINYASA JOGA
Vinyasa Yoga to dynamiczna praktyka ukierunkowana na harmonijny przepływ ruchu skoordynowanego z oddechem. Podczas zajęć, asany połączone są w energetyczne, płynne sekwencje, dzięki którym rozwiniemy siłę, elastyczność, wytrzymałość, balans oraz zwinność i koordynację. Zajęcia te budują wspaniałą siłę fizyczną, budzą świadomość ciała, a także otwierają serce, dzięki czemu uzyskamy stan głębokiego spokoju i kontaktu ze sobą.

Dla Gosi najważniejsze jest, aby nauczać innych na podstawie własnych doświadczeń, szczerze i prosto z serca. Jej zajęcia skupiają się na uważnym oddechu, są pełne kreatywnych wyzwań, śmiechu oraz wzajemnego szacunku. Gosia zachęca swoich uczniów, aby odważyli się opuścić swoją strefę komfortu, zachowując przy tym swoją indywidualność i niezależność podczas praktyki.


GOSIA MIELECH

DSC_1151 copy.jpg

GOSIA MIELECH jest tancerką, choreografem, nauczycielem GAGA oraz pedagogiem tańca. Gosia ukończyła Gaga Teacher’s Training Course w 2018 roku, pod kierownictwem artystycznym Bosmat NossanSaar Harari oraz opieką mentorską Ohada Naharina.

Gosia jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu. W latach 2007 - 2012 była solistką w Polskim Teatrze Tańca. Tańczyła w całym repertuarze Polskiego Teatru Tańca, współpracowała z wieloma polskimi oraz zagranicznymi choreografami, wśród nich: Ohad Naharin, Yossi Berg, Jacek Przybyłowicz, Yoshifumi Inao, Ewa Wycichowska, Gunhild Bjørnsgaard, Paulina Wycichowska, Thierry Verger i inni.

Gosia związana jest z DanceLab – projektem artystycznym, który założyła w 2012 roku Przez lata istnienia DanceLab, stworzyła kilka spektakli dla zespołu: Sababa, NILREB, AnonymousI’mperfect. Gosia prezentuje swoje spektakle zarówno w Polsce, jak i na świecie: Londyn, Lizbona, Jerozolima, Tel Awiw, Sztokholm, Berlin, Moss, Norymberga, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław itd.

Więcej informacji na http://www.dancelab.eu/ORGANIZATORZY WARSZTATÓW:
Pracownia Tańca PRYZMAT
Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA
Al. Sybiraków 2, 10-257 Olsztyn
tel. 604-110-894 email: biuro@artoffnia.pl


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

osoby pełnoletnie prosimy o podanie danych osoby do kontaktu- w razie wypadku osoby niepełnoletnie prosimy o podanie danych rodzica lub prawnego opiekuna
osoby pełnoletnie prosimy o podanie danych osoby do kontaktu- w razie wypadku osoby niepełnoletnie prosimy o podanie danych rodzica lub prawnego opiekuna
osoby pełnoletnie prosimy o podanie danych osoby do kontaktu- w razie wypadku osoby niepełnoletnie prosimy o podanie danych rodzica lub prawnego opiekuna
prosimy o zaznaczenie *
Czy uczestnik posiada jakiekolwiek przeciwwskazania (zdrowotne lub inne) wyłączające lub ograniczające jego zdolność do udziału w zajęciach, w szczególności natury zdrowotnej. Uczestnik, który zatai informacje o w/w przeciwwskazaniach, w szczególności je przemilczy lub poda je niezgodnie z rzeczywistym stanem rzeczy ponosi z tego tytułu pełną odpowiedzialność.
prosimy o zaznaczenie ( w przypadku osób niepełnoletnich formularz wypełnia rodzic lub opiekun *

REGULAMIN i WARUNKI UCZESTNICTWA

 • Organizator zastrzega możliwość zmian w programie, w przypadku jeśli nie uzbiera się wystarczająca ilość chętnych.

 • ORGANIZATOR WARSZTATÓW: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA Al. Sybiraków 2, 10-257 Olsztyn

 • Rekrutacja trwa do 20 listopada 2018 r., na podstawie zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
  Opłaty należy uiścić dopiero po potwierdzeniu przez Organizatora o dostępności miejsc.
  Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem prosimy o wypełnienie TYLKO online (dostępny poniżej). 

  • Płatność należy dokonać przelewem na konto:
   Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA
   Al. Sybiraków 2, 10-257 Olsztyn NRB: 21 2030 0045 1110 0000 0389 7090
   Tytułem: „imię, nazwisko WARSZTATY GAGA + wybór OPCJI (np “opcja 1”)

 • Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany w programie

 • Dane kontaktowe organizatora: tel. 604-110-894 email: biuro@artoffnia.pl

 • Każdy uczestnik oświadcza, że posiada ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków i OC

 • Na salę taneczną można wejść tylko w czystym obuwiu zmiennym, które nie zniszczy podłogi ( nie posiada metalowych elementów, mogących mieć kontakt z podłożem oraz nie pozostawiania innych śladów)

 • Każdy uczestnik projektu powinien zgłosić się na miejsce minimum 15 minut przed rozpoczęciem.

 • Organizator nie zapewnia wyżywienia, zwrotu kosztów dojazdu czy zakwaterowania.

 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne kontuzje lub nieszczęśliwe wypadki uczestników oraz za rzeczy wartościowe, które mogą zostać zagubione, zniszczone lub skradzione uczestnikom.

 • Organizator ma prawo do wykluczenia z udziału w projekcie osób, które, zakłócają przebieg zajęć. W szczególności niedozwolone jest palenie tytoniu, spożywanie alkoholu oraz wnoszenie i zażywanie narkotyków.

 • Z uwagi na komfort zajęć instruktor prowadzący zajęcia ma prawo do nie wpuszczenia na salę osób spóźniających się.

 • Zabrania się filmowania, nagrywania i fotografowania zajęć bez zgody Organizatorów. Osoby nie przestrzegające tej zasady będą ze skutkiem natychmiastowym skreślane z listy uczestników warsztatów bez zwrotu pieniędzy.

 • Organizator ma pełne prawa do sfotografowania, nagrywania i sfilmowania zajęć oraz wykorzystania uzyskanego materiału na wszelkich polach eksploatacji oraz może udzielać zgody innym podmiotom w tym zakresie.

 • Uczestnik warsztatów wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji w przypadku publikacji zdjęć i filmów z warsztatów przez organizatora oraz partnerów współpracujących z organizatorem.

 • Zgłoszenie udziału w projekcie jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu, warunków uczestnictwa oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą z dnia 29 Sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych DZ. U. Nr 101 poz. 926

RODO

Udział w zajęciach jest równoznaczny z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora w celach informacyjnych i marketingowych.

Dbając o dane osobowe i w oparciu o wewnętrzne procedury w związku z wejściem w życie od 25 maja 2018 r. RODO – Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), pragniemy spełnić względem Państwa obowiązek informacyjny dotyczący  nowej ochrony  danych  osobowych.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w imieniu administratora, Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA z siedzibą w Olsztynie (10-257) przy al.Sybiraków 2, NIP 7393869128, informuję, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest  Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA z siedzibą w Olsztynie (10-257) przy al.Sybiraków 2, NIP 7393869128, wpisana do KRS pod numerem 0000518782, tel. +48 604110894, e-mail: biuro@artoffnia.pl 

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:

•    zawarcia, wykonania i kontynuacji formalności związanych z uczestnictwem w zajęciach i wydarzeniach organizowanych przez Administratora

•    wykonania ciążących na administratorze obowiązków prawnych (w szczególności: wystawianie i przechowywanie faktur/dokumentów i innych dokumentów związanych z uczestnictwem)

•    marketingu bezpośredniego

•    tworzenia zestawień analiz i statystyk (na potrzeby wewnętrzne administratora)

•    weryfikacji wiarygodności płatniczej

3. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres adekwatny i nie dłuższy od okresów zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w poszczególnych obszarach przetwarzania danych osobowych.

4. Posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych; sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych; wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych lub cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego