Dzień otwarty 10 września 16:00-20:00

Zapraszamy serdecznie na Dzień OTWARTY ARToffNI i Szkoły Językowej One School

10 września w godz. 16:00-20:00

Zapraszamy serdecznie na wspólny DZIEŃ OTWARTY:
ARToffNI i ONE SCHOOL

10 września w godz. 16:00-20:00

Zarys programu DNIA OTWARTEGO

zapukaj, poznaj się z nami i naszą przestrzenią, posłuchaj czym zajmuje się nasza fundacja, jakie projekty wspiera, organizuje, weź udział w lekcjach pokazowych, bądź widzem podczas pokazów grup PRYZMATU...my tu będziemy czekać na Was:)

przestrzeń TAŃCA
„Taniec to jedna z rzadkich dziedzin, gdzie człowiek zaangażowany jest całkowicie: ciałem, duszą i umysłem” Isadora Duncan
• 16:00-16:30 Lekcja pokazowa z BALETU dla dzieci z akompaniatorem Tatiana Asmolkova
• 16:30-17:00 Lekcja pokazowa TAEKWONDO
• 17:00-17:30 Lekcja pokazowa BREAK DANCE Adrian Sarnowski
• 17:30-17:40 Pokaz grupy dziecięcej PRYZMAT MINI
• 17:40-18:00 Lekcja pokazowa HIP-HOP Kasia Dembowska
• 18:00-18:30 Lekcja pokazowa z BALETU dla młodzieży, dorosłych
z akompaniatorem Tatiana Asmolkova
• 18:30-18:45 Pokaz grupy repertuarowej PRYZMAT
• 18:45- 19:10 Lekcja pokazowa JAZZ OPEN Monika Parafiniuk/Paulina Spiel
• 19:10-19:30 Lekcja pokazowa LADY DANCE Kasia Rozumek
  19:30 - 19:45 Pokaz RUMBA FLAMENCA Studio Rytm

przestrzeń RUCHU
„Nie obchodzi mnie, jak poruszają się ludzie. Obchodzi mnie to, co ludzi porusza”- Pina Bausch
• 16:00-16:30 Lekcja pokazowa SENIOR Grażyna Kucharczyk
• 16:30-17:00 Lekcja pokazowe BODY WAKE UP/BODY MOVE Monika Parafiniuk/Paulina Spiel
• 17:00-17:20 Lekcja pokazowa MODERN JAZZ dla najmłodszych Kamila Olszewska/Patrycja Grzywińska
• 17:30-18:00 Lekcja pokazowa BODY BALET z Tatiana Asmolkova
• 18:00-18:20 Animacje TEATRALNE projektu MYŚL w RUCHU Katarzyna Rutkowska
• 18:30-19:00 Lekcja pokazowa PILATES Tatiana Asmolkovą
• 19:00-19:30 Lekcja pokazowa FIT +25 lub SENIOR, spotkanie z fizjoterapeutą Ania Afeltowicz
• 19:30-20:00 Lekcja pokazowa JOGA Monika Wojczulanis

przestrzeń SZTUK RÓŻNYCH
„Każda sztuka zawsze dąży do tego, by stać się muzyką” Walter Pater
• 16:00-16:30 Animacje dla mamy z dzieckiem BABY TIME Małgosia Kwade
• 16:30-17:00 Animacje FOTO-PLASTYCZNE Jakub Obarek
• 17:30-18:00 Animacje MUZYCZNE Rafał Gajewski (śpiew i instrumenty klawiszowe)
• 18:00-18:30 Animacje CERAMICZNE Karolina Rogóz-Namiotko
• 18:30-19:00 GRA na GITARZE
• 19:00-20:00 Animacje MUZYCZNE Rafał Gajewski (śpiew i instrumenty klawiszowe)
                       Animacje FOTO-PLASTYCZNE Jakub Obarek