RUSZAJĄ ZAPISY!!! Zajęcia aktorskie z Sylwią Krawiec oraz foto - plastyczne z Kubą Obarkiem

Ruszają zapisy na regularne zajęcia FOTO-PLASTYCZNE z Jakubem Obarkiem dla dzieci i młodzieży.

Już dziś zapraszamy dzieci oraz młodzież na pierwsze otwarte zajęcia foto-plastyczne, które odbędą się 23.02 (poniedziałek) o godz. 17.30.
Udział w pierwszych zajęciach organizacyjnych jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o email: biuro@artoffnia.pl do dnia 21.02.

Prowadzenie: Jakub Obarek
Jakub o zajęciach: "Głównym celem zajęć jest pobudzanie wyobraźni dzieci. Pokazanie jak za pomocą kredki, pędzla, czy aparatu można tworzyć rzeczy niezwykłe. Dzieci uczą się tu jak przekładać myślenie na twórczy efekt. Piszą scenariusze, za pomocą różnych środków wyrazu tworzą wyjątkowe obrazy, animacje, filmy, fotografie. Korzystają ze studia fotograficznego, uczą się na czym polega praca reżysera i modela. Oglądają filmy o artystach, rozmawiają o swoich pomysłach. Afekt jest ważny, ale sam proces twórczy musi uwalniać pasję. Zadania grupowe mają na celu pokazanie, że do sztuki nie można podchodzić zbyt ambicjonalnie, ale trzeba się nią bawić! Jako prowadzący jestem kapitanem tej grupy. Pod moim okiem i przy moim udziale, dzieci będą realizować artystyczne projekty, które zakończymy wystawami i filmowymi pokazami".


Ruszają zapisy do nowej grupy regularnych zajęć AKTORSKICH z Sylwią Krawiec dla dzieci i młodzieży.


Wszystkich chętnych zapraszamy na pierwsze otwarte zajęcia, które odbędą się już 21.02 (sobota) o godz. 10.00.
Udział w pierwszych zajęciach organizacyjnych jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane prosimy o email: biuro@artoffnia.pl do dnia 19.02.

Prowadzenie : Sylwia Krawiec
Sylwia Krawiec – studentka IV roku Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka działającego przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Aktualnie występuje na deskach tego teatru w spektaklach: „Stawiam na Tolka Banana” w reżyserii Piotra Ratajczaka, „Separatystach” Adama Sroki oraz „Zabawach z ogniem” Andrzeja Majczaka. Pasjonatka klasycznego teatru, malarstwa oraz dobrej literatury. Tytuł magistra filologii polskiej uzyskała na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, gdzie za swoje badania dyplomowe, dotyczące pracy aktora nad sobą, otrzymała nagrodę Dziekana. Autorka referatów i publikacji na temat efektywnych treningów aktorskich. Laureatka Ogólnopolskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora oraz wielu konkursów recytatorskich, m.in. Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Zbigniewa Herberta. Prowadząca warsztaty aktorskie podczas projektu LATO przez PRYZMAT SZTUK RÓŻNYCH. W teatrze wyznaje zasadę, że aktor przede wszystkim powinien być człowiekiem. Podczas zajęć stawiać będzie głównie na treningi rozwijające wyobraźnie oraz improwizacje słowno-ruchowe.