Otwarte warsztaty modern jazz z Natalią Madejczyk 17-18 sierpnia

Otwarte warsztaty modern jazz
z Natalią Madejczyk


17-18 sierpnia w godz. 17:30-20:30 
2 dni po 3h
 

 Poziom i wiek uczestników warsztatów jest otwarty.

Zgłoszenia (do pobrania TUTAJ ) prosimy przesyłać na adres biuro@artoffnia.pl do 24 lipca. Ilość miejsc jest ograniczona!  Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat (dane do przelewu znajdują się w zgłoszeniu). 

Koszt warsztatów ( 2 dni po 3h = 6h total):

  • 90 zł dla osób uczęszczających na zajęcia grup PRYZMATU oraz ARToffNI
  • 125 zł dla osób spoza grup PRYZMATU i ARToffNI

Natalia Madejczyk „Ruda” - profesjonalna tancerka, choreograf, instruktor. Posiada wszechstronne wykształcenie oraz doświadczenie pedagogiczne, sceniczne oraz choreograficzne. Swoje umiejętności nabyła rozpoczynając swój „romans z ruchem” od gimnastyki artystycznej. 

„Dyscyplina, osiąganie celów, sukcesy i porażki, determinacja, tego właśnie nauczyłam się trenując”.

Po karierze gimnastyczki niespodziewanie pojawił się taniec. Natalia szkoliła się w najlepszych szkołach tańca na świecie m.in. Hubbard Street Dance Chicago, Joell Hall Dance Center w Chicago, Pineaple Dance Studio w Londynie, Broadway Dance Center w Nowym Jorku. Była główną tancerką oraz choreografem „Teatru V6” w Łodzi. Zwyciężczyni konkursu tanecznego „Selections The Carefree Dance Academy”, nadawany na VIVA POLSKA., którego pomysłodawcą i realizatorem był Jay – Windsor Robinson. Uczestniczka oraz choreograf programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz” realizowanego przez TVN. Po programie Natalia przez pół roku mieszkała w Nowym Jorku szkoląc się i zdobywając doświadczenie u jednych z najlepszych pedagogów tańca na świecie. Przez kilka lat koncentrowała się na wyrażaniu siebie na scenie biorąc udział w musicalach i projektach tanecznych: „Metropolish”, „Strajk-21”. 

Od stycznia 2011 do grudnia 2014 roku. Natalia pracowała w Bałtyckim Teatrze Tańca w Gdańsku jako solistka, tańcząc przedstawienia, które stworzyli jedni z najznakomitszych choreografów Europy: Izadora Weiss, Wojciech Misiuro, Patrick Delcroix, Jiri Kylian.