GRAFIK na FERIE !!!

PRYZMAT P1 (3-4 lat) – zajęcia w Ferie bez zmian !!!

KLASYKA poniedziałek 16:30-17:15 prowadzenie: Anna Kosik, sala RUCH
KLASYKA środa 16:30-17:15 prowadzenie: Paulina Spiel, sala RUCH

 

PRYZMAT P2 (5-6 lat) - zajęcia w Ferie bez zmian !!!

grupa 1

KLASYKA wtorek 16:30- 17:15 prowadzenie: Anna Janczarek, sala RUCH ARToffNIA
DANCE MIX czwartek 16:30- 17:15 prowadzenie: Izabela Noskiewicz, sala RUCH ARToffNIA

grupa 2

KLASYKA wtorek 17:15-18:00 prowadzenie: Anna Janczarek, sala RUCH ARToffNIA
DANCE MIX czwartek 17:15-18:00 prowadzenie: Izabela Noskiewicz, sala RUCH ARToffNIA

 

PRYZMAT P3 (7-13 lat) - zajęcia w Ferie bez zmian!!!

MODERN JAZZ z KLASYKĄ wtorek 16:30-18:00 prowadzenie: Paulina Spiel, sala TANIEC ARToffNIA
MODERN JAZZ z KLASYKĄ czwartek 16:15-17:30 prowadzenie: Kamila Olszewska, sala TANIEC ARToffNIA
AKROBATYKA  prowadzenie: Beata Lewalska, sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa - wg ustaleń z Panią Beatą Lewalską

 

PRYZMAT P4 (7-9 lat) - zajęcia w Ferie bez zmian!!!

KLASYKA poniedziałek 16:15-17:30 prowadzenie: Izabela Noskiewicz, sala TANIEC ARToffNIA
MODERN JAZZ środa 17:15-18:30 prowadzenie: Paulina Spiel, sala: RUCH ARToffNIA
AKROBATYKA czwartek 18:00-19:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa - wg ustaleń z Panią Beatą Lewalską

 

PRYZMAT P5 (10-13 lat) – zmiany w ferie 

MODERN JAZZ wtorek 18:00-19:30 prowadzenie: Paulina Spiel, sala TANIEC ARToffNIA – zajęcia razem z grupą P7/Jazz Open
AKROBATYKA czwartek 18:00-19:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa – wg ustaleń z Panią Beatą Lewalską
KLASYKA piątek 16:15-17:30 prowadzenie: Paulina Spiel, sala TANIEC ARToffNIA - zajęcia razem z grupą P7/Jazz Open, godzina 17:00 – 18:30 !!!!!!!

 

PRYZMAT P6 (młodzież i dorośli) nabór NOWA GRUPA – 1 tydzień ferii bez zmian, 2 tydzień 

MODERN JAZZ wtorek 19:00-20:30 prowadzenie: Anna Afeltowicz, sala w Gimnazjum nr 12, al. Sybiraków 3- zajęcia w 1 i 2 tydzień ferii bez zmian
KLASYKA czwartek 17:00-18:15 prowadzenie: Tatiana Asmolkova,  sala w Gimnazjum nr 12, al. Sybiraków 3 - zajęcia w 1 i 2 tydzień ferii bez zmian 

WSPÓŁCZESNY czwartek 18:30-20:00 prowadzenie: Paulina Spiel, sala w Gimnazjum nr 12, al. Sybiraków 3 – 2 luty 2017 - zajęcia godz. 18:30-19:15

 

PRYZMAT P7 (młodzież i dorośli) - zmiany w ferie

MODERN JAZZ wtorek 19:30-21:00 prowadzenie: Paulina Spiel, sala TANIEC ARToffNIA - zajęcia razem z grupą P5, godzina 18:00 – 19:30 !!!!!!!
KLASYKA czwartek 18:30-19:30 prowadzenie: Tatiana Asmolkova,  sala TANIEC ARToffNIA
WSPÓŁCZESNY piątek 17:30-19:00 prowadzenie: Katarzyna Grabińska, sala TANIEC ARToffNIA - zajęcia razem z grupą P5, godzina 17:00 – 18:30 !!!!!!!

 

PRYZMAT JAROTY

grupa DZIECIĘCA
MODERN JAZZ z KLASYKĄ poniedziałek 16:00-17:00 prowadzenie: Paulina Spiel, ul. Żurawskiego 1 A - zajęcia razem z grupą Jaroty Młodzież, godzina 17:00 – 18:00 !!!!!!!
JAZZ z KLASYKĄ czwartek 16:00-17:00 prowadzenie: Paulina Spiel, ul. Żurawskiego 1 A (Studio Animacji Ruchowej RYTM) - zajęcia razem z grupą Jaroty Młodzież, godzina 17:00 – 18:00 !!!!!!!

grupa MŁODZIEŻOWA
MODERN JAZZ z KLASYKĄ poniedziałek 17:00-18:00 prowadzenie: Paulina Spiel, ul. Żurawskiego 1 A - zajęcia razem z grupą Jaroty Dzieci, godzina 17:00 – 18:00 !!!!!!!
JAZZ z KLASYKĄ czwartek 17:00-18:00 prowadzenie: Paulina Spiel, ul. Żurawskiego 1 A (Studio Animacji Ruchowej RYTM) - zajęcia razem z grupą Jaroty Młodzież, godzina 17:00 – 18:00 !!!!!!!

 

PRYZMAT DINOZAURY 30+ - zajęcia w Ferie bez zmian !!!

WSPÓŁCZESNY piątek 19:00-21:15 prowadzenie: Katarzyna Grabińska, s.TANIEC ARToffNIA
 

 

PRYZMAT MIKRO dziecięca (8-10 lat) - 1 tydzień ferii bez zmian, 2 tydzień zajęcia odwołane (odrobione będą w ramach dodatkowych prób związanych z przedsięwzięciami typu: Sztukmistrz, przygotowania do spektaklu na koniec roku lub konkursów  lub możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach w II tyg ferii wg grafiku)
AKROBATYKA poniedziałek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska, sala na ul. Gietkowskiej 12, Szkoła Mistrzostwa Sportowego - wg ustaleń z Panią Beatą Lewalską
 

PRYZMAT MINI dziecięca (10-12 lat) repertuarowa - 1 tydzień ferii bez zmian, 2 tydzień zajęcia (odrobione będą w ramach dodatkowych prób związanych z przedsięwzięciami typu: Sztukmistrz, przygotowania do spektaklu na koniec roku lub konkursów  lub możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach w II tyg ferii wg grafiku)
AKROBATYKA poniedziałek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska, sala na ul. Gietkowskiej 12, Szkoła Mistrzostwa Sportowego - wg ustaleń z Panią Beatą Lewalską
 

PRYZMAT JUNIOR 1 - 1 tydzień ferii bez zmian, 2 tydzień zajęcia odwołane (odrobione będą w ramach dodatkowych prób związanych z przedsięwzięciami typu: Sztukmistrz, przygotowania do spektaklu na koniec roku lub konkursów lub możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach w II tyg ferii wg grafiku)
AKROBATYKA czwartek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa - wg ustaleń z Panią Beatą Lewalską

 

PRYZMAT JUNIOR 2  - 1 tydzień ferii bez zmian, 2 tydzień zajęcia odwołane (odrobione będą w ramach dodatkowych prób związanych z przedsięwzięciami typu: Sztukmistrz, przygotowania do spektaklu na koniec roku lub konkursów – terminy do ustalenia lub możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach w II tyg ferii wg grafiku)
AKROBATYKA czwartek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa - wg ustaleń z Panią Beatą Lewalską

 

ZAJĘCIA: break dance, body balet, ceramika, fit mix - bez zmian
ZAJĘCIA: studio baletowe wg ustaleń z instuktorem