GRAFIK zajęć podczas FERII 2019 obowiązujący od 21.01 do 1.02.2019

UWAGA II semestr zaczynamy 4.02.2019 (wg grafiku z I semestru)
 

  • PRYZMAT P1 gr 1  i P 1 gr 2

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE poniedziałek 16:30-17:15 prowadzenie: Anna Kosik, sala RUCH ARToffNIA
PODSTAWY RUCHU SCENICZNEGO ŚRODA 17:30-18:15 prowadzenie: Anna Kosik, sala RUCH ARToffNIA

  • PRYZMAT P2 gr 1  i P2 gr 2

KLASYKA wtorek 16:15-17:00 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, sala RUCH ARToffNIA
PODSTAWY RUCHU SCENICZNEGO czwartek 16:15-17:00 prowadzenie: Ewelina Bemnarek, sala RUCH ARToffNIA

  • PRYZMAT P3 i preMIKRO

MODERN JAZZ  poniedziałek 16:30-17:30 prowadzenie: Anna Janczarek/ Magdalena Ziółkowska, sala TANIEC ARToffNIA
KLASYKA czwartek 17:00-18:30 prowadzenie: Anna Janczarek/ Magdalena Ziółkowska, sala RUCH ARToffNIA

AKROBATYKA czwartek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul.Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa

  • PRYZMAT P4 i P5

MODERN JAZZ wtorek 17:00-18:30 prowadzenie: Kamila Olszewska, sala RUCH ARToffNIA
KLASYKA czwartek 16:15-17:30 prowadzenie: Iza Noskiewicz, sala: TANIEC ARToffNIA
AKROBATYKA grupa P4 czwartek 18:00-19:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul. Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa
AKROBATYKA grupa P5 czwartek 18:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul. Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa

  • PRYZMAT P6 gr 1

WSPÓŁCZESNY Z KLASYKĄ  środa 19:30-21:30 prowadzenie: Marta Jakimicha/ Magdalena Ziółkowska, sala TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT P6 gr 2 i P7

WSPÓŁCZESNY/TECHNIKA wtorek 19:00-21:30 prowadzenie: Marta Jakimicha/ Oliwia Kalinowska, sala TANIEC ARToffNIA
WSPÓŁCZESNY piątek 16:30-18:30 prowadzenie: Marta Jakimicha/ Oliwia Kalinowska, sala TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT JAROTY

JAZZ z KLASYKĄ wtorek 16:30-17:30 prowadzenie: Marta Jakimicha/ Oliwia Kalinowska
Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)
PODSTAWY RUCHU SCENICZNEGO czwartek 16:30-17:30 prowadzenie: Anna Kosik, 
Fitnesska ul. Burskiego 1 (nad salonem meblowym Elżbieta i Telepizzą)

  • PRYZMAT DINOZAURY 1 i 2 

WSPÓŁCZESNY piątek 18:30-20:30 prowadzenie: Katarzyna Grabińska, s.TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT MINI 1 ( w drugim tyg. ferii zajęć nie ma, oprócz zajęć z akrobatyki)

AKROBATYKA poniedziałek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska, sala na ul. Gietkowskiej 12, Szkoła Mistrzostwa Sportowego
TECHNIKA/REPERTUAR środa 16:30-19:30 Kasia Grabińska, sala TANIEC ARToffNIA
KLASYKA/TECHNIKA czwartek 19:30-21:00 prowadzenie: sala: TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT MINI 2 ( w drugim tyg. ferii zajęć nie ma, oprócz zajęć z akrobatyki)

    AKROBATYKA poniedziałek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska, sala na ul. Gietkowskiej 12, Szkoła Mistrzostwa Sportowego
    TECHNIKA/REPERTUAR środa 16:30-19:30 Kasia Grabińska, sala TANIEC ARToffNIA

  • PRYZMAT JUNIOR 1 i 2 (w drugim tyg. ferii zajęć nie ma, oprócz zajęć z akrobatyki)

TECHNIKA/REPERTUAR poniedziałek 18:30-21:30 prowadzenie: ,sala TANIEC
KLASYKA wtorek 17:30-19:00 prowadzenie: sala TANIEC ARToffNIA
TRENING MOTORYCZNY czwartek 18:30-19:30 prowadzenie: Anna Janczarek, sala TANIEC ARToffNIA
AKROBATYKA czwartek 19:00-20:00 prowadzenie: Beata Lewalska,  sala na ul. Bydgoska 33, Olsztyńska Szkoła Wyższa

  • BREAK DANCE 1 i 2

    poniedziałek: 18:00-19:00 prowadzenie: Maciej Milczarek i brygada s.RUCH ARToffNIA
    środa 16:30-17:30 prowadzenie: Maciej Milczarek i brygada, s.RUCH ARToffNIA

 

ZAJĘCIA PODCZAS FERII Z FIT MIX ODBYWAJĄ SIĘ BEZ ZMIAN. ZAJĘCIA HIP-HOP, JOGA, UWOLNIJ CIAŁO WG INDYWIDUALNYCH USTALEŃ Z INSTRUKTOREM