PROTOKÓŁ z obrad jury 16.12.201 I Świąteczny Turniej Tańca "VERY MERRY DANCEfloor"
Jury w składzie: Monika Sobota, Kamila Olszewska, Maciej Wieliczko, Paulina Spiel, Anna Maria Kosik, Katarzyna Grabinska.
Jury wspomagające: Lenka Sobota (lat 10), Jaś Sobota (lat 😎 .
przyznało następujące miejsca:
POZIOM DEBIUTUJĄCY
1. Kategoria do 7 lat duety
I miejsce: Oliwia Wróbel i Wiktor Wróbel
2. Kategoria 8 – 11 lat
a) Solo:
I miejsce: Pola Nowakowska
II miejsce: Hanna Mystkowska
III miejsce: Maria Paszyńska
wyróżnienie: Zuzanna Burdyło
wyróżnienie: Hanna Zając
b) Duet:
I miejsce: Agata Kowalska i Nadia Bruner
I miejsce: Julia Antoszewska i Nikola Dykowska
II miejsce: Hanna Jaśkowska i Maja Targońska
wyróżnienie: Iga Flisikowska i Maja Domańska
3. Kategoria 12 – 14 lat
a) Solo
I miejsce: Amelia Jarzębowska
II miejsce: Wiktoria Snopkowska
III miejsce: Julia Jankowska
wyróżnienie: Julia Jagaczewska
wyróżnienie: Patrycja Piotrowska
wyróżnienie: Anna Holovin
POZIOM ZAAWANSOWANY
1. Kategoria 8 – 11 lat
a) Solo:
I miejsce: Karol Skrycki
I miejsce: Iga Janicka
II miejsce: Patryk Soliwoda
III miejsce: Patrycja Lubieniecka
wyróżnienie: Antoni Janiszewski
b) Duet:
I miejsce: Nina Radek i Matylda Rybak
II miejsce: Julia Szmigiel i Maja Gryciuk
III miejsce: Zuzanna Reczyńska i Patrycja Lubieniecka
2. Kategoria 12 – 14 lat (solo, duety i mini formacje - razem)
I miejsce: Kinga Łotysz
II miejsce: Maria Błażewicz i Izabela Prymas
III miejsce: Zuzanna Dąbrowska, Kinga Pawłowska i Kornelia Traczyk
III miejsce: Natalia Antolak
III miejsce: Amelia Gołębiewska
3. Kategoria powyżej 15 lat i dorośli
I miejsce: Ewelina Chowaniec
II miejsce: Julia Zabolewicz
III miejsce: Katarzyna Wiergowska
wyróżnienie: Daria Korzeniewska
4. Kategoria rodzic + dziecko
I miejsce: Maria Błażewicz i Barbara Błażewicz
I miejsce: Anna Antolak i Natalia Antolak
Ponadto, Jury podjęło decyzję o zaproszeniu na pokaz wybranych nagrodzonych choreografii, w ramach Spotkania Świątecznego Pracowni Tańca PRYZMAT i fundacji ARToffNIA 17 grudnia w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie:
CZĘŚĆ I - godz. 9:00
I miejsce: Oliwia Wróbel i Wiktor Wróbel
I miejsce: Maria Błażewicz i Barbara Błażewicz
I miejsce: Anna Antolak i Natalia Antolak
I miejsce: Kinga Łotysz
II miejsce: Maria Błażewicz i Izabela Prymas
CZĘŚĆ II - godz. 14:00
I miejsce: Maria Błażewicz i Barbara Błażewicz
I miejsce: Anna Antolak i Natalia Antolak
I miejsce: Ewelina Chowaniec
II miejsce: Julia Zabolewicz
I miejsce: Kinga Łotysz
II miejsce: Maria Błażewicz i Izabela Prymas
III miejsce: Zuzanna Dąbrowska, Kinga Pawłowska i Kornelia Traczyk
III miejsce: Natalia Antolak
III miejsce: Amelia Gołębiewska
I miejsce: Nina Radek i Matylda Rybak
I miejsce: Karol Skrycki
I miejsce: Iga Janicka
I miejsce: Amelia Jarzębowska
I miejsce: Agata Kowalska i Nadia Bruner
I miejsce: Julia Antoszewska i Nikola Dykowska
I miejsce: Pola Nowakowska
Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim tancerzom.